Alışveriş Sepeti
0 ürün var.
 
En Çok Satılanlar
 
Mağaza Orta Standlar

Orta Stand
Orta Stand
5758
₺239.90
 

Kurumsal

Tanıtım, teşhir ekipmanları olarak, başta tekstil sektörü olmak üzere birçok sektöre ergonomik ve ekonomik çözümler sunmayı amaç edinen firmamız 1999 yılında Bayrampaşada i başladığı ticari faaliyetlerini dünyanın pek çok ülkesine yayarak devam etmektedir.
Kendi AR - GE departmanımız ve kendi özgün tasarımlarımızı STANT MARKETİ markası altında yürütmekteyiz. Geniş ürün yelpazemizi; başta kendi üretimimiz olmak üzere sürekli güncellemekte ve yenilemekteyiz.

Kalite, satış, destek politikamız; müşteri memnuniyeti kuralından sapmadan devamlılık arz etmektedir. Ürünlerinizi, ürünlerimizle teşhire çıkarmanız bizi daima heyecanlandırmış ve yeni projelerimiz için motive etmiştir.
Tamamen genç ve dinamik bir ekipten oluşan kadrolarımızla sizlere gerçek kurumsal çözümler sunarak, hedef ve stratejilerinize erken ulaşabilmeniz en az sizin kadar bizim içinde önem arz etmektedir.
Referanslarımız ve çözümlerimizle kalitemizi ortaya koyduğumuzu düşünüyoruz. Profesyonel ve ekonomik çözümlerimizle ürünlerinizin teşhirinde yeni bir soluk, yeni bir tasarımla müşterilerinize ulaşmak istiyorsanız, lütfen bize ulaşınız.
Size bir telefon, bir elektronik posta kadar yakınız. Başarılarınızı, başarımızla gerçekleştirdiğinizi görmek istiyoruz.

 STANT MARKETİ

Mağaza Raf Sistemleri,Orta stand,online alışveriş sitesi